Filter Format Audit (1.0.0-rc5) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Tag
fi: Tagi

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Format
fi: Muoto

en: results
fi: tulokset

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Count
fi: Laskuri

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Apply
fi: Käytä

en: Edit content
fi: Muokkaa sisältöä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Filter format
fi: Suodatinmuoto

en: Master
fi: Isäntä
