Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: results
ca: resultats

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Count
ca: Quantitat

en: Attributes
ca: Atributs

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Filter format
ca: Format del filtre

en: Master
ca: Mestre
