Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Name
gu: નામ

en: results
gu: પરિણામો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
