Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Format
ast: Formatu

en: results
ast: Resultaos

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Page
ast: Páxina

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Count
ast: Cuenta

en: Deleted
ast: Desaniciáu
