Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Tag
hi: अंकितक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Format
hi: प्रारूप

en: results
hi: परिणाम

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Count
hi: गुणांक

en: Desc
hi: अवरोही

en: Attributes
hi: गुण

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Deleted
hi: मिटाया गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
