Filter Term (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Filter
am: ማጣሪያ
