Filter Term (1.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Taxonomy Term
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད
