Filter Term (1.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Author
fil: May akda

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Filter
fil: Salain
