Filter Term (1.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Author
it: Autore

en: Reset
it: Ripristina

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Filter
it: Filtra

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Example
it: Esempio

en: Taxonomy Term
it: Termine della tassonomia
