Filter Term (1.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Example
lv: Piemērs
