Filter Term (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
