Filter Term (1.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Filter
nn: Filtrer
