Filter Term (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Author
pt: Autor

en: Reset
pt: Redefinir

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Filter
pt: Filtrar

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Example
pt: Exemplo

en: Taxonomy Term
pt: Termo de Taxonomia
