Filter Term (1.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Reset
sq: Rifillo

en: Filter
sq: Filtri

en: Vocabulary
sq: Fjalori
