Filter Term (1.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Reset
sv: Återställ

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Filter
sv: Filtrera

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Example
sv: Exempel

en: Taxonomy Term
sv: Taxonomiterm
