Filter Term (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Filter
te: వడపోయి
