Filter Term (1.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Filter
ar: انتقاء

en: Vocabulary
ar: المعجم
