Filter Term (1.0.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Author
bn: লেখক

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Filter
bn: ফিল্টার
