Filter Term (1.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Author
cy: Awdur

en: Reset
cy: Ailosod

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Vocabulary
cy: Geirfa
