Filter Term (1.0.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Reset
fi: Palauta

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Filter
fi: Suodatus

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Example
fi: Esimerkki

en: Taxonomy Term
fi: Luokittelutermi
