Filter Term (1.0.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Author
fr: Auteur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Filter
fr: Filtrer

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Example
fr: Exemple

en: Taxonomy Term
fr: Terme de taxonomie
