Filter Term (1.0.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Author
ja: 投稿者

en: Reset
ja: リセット

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Filter
ja: フィルター

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Example
ja: 例

en: Taxonomy Term
ja: タクソノミーターム
