Filter Term (1.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Reset
jv: Baléknā

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Filter
jv: Saring

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Example
jv: Contoné
