Filter Term (1.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Vocabulary
ku: وشەگەل
