Filter Term (1.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Filter
ps: چاڼ

en: Vocabulary
ps: قاموس
