Filter Term (1.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி
