Filter Term (1.0.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Taxonomy Term
az: Taksonomiya termini
