Filter Term (1.0.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Filter
bg: Филтър

en: Vocabulary
bg: Речник
