Filter Term (1.0.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Example
my: ဥပမာ
