Filter Term (1.0.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm
