Filter Term (1.0.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Reset
pl: Resetuj

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Filter
pl: Filtr

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Example
pl: Przykład

en: Taxonomy Term
pl: Termin
