Find Text (3.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Published
am: የታተመ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
