Find Text (3.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Language
ast: Llingua

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Menu
ast: Menú

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
