Find Text (3.0.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: All
bo: ཡོངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི
