Find Text (3.0.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Language
cs: Jazyk

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: All
cs: Vše

en: Allowed
cs: Povoleno

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Taxonomy Terms
cs: Termíny taxonomie

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV

en: Entity types
cs: Typy entit
