Find Text (3.0.0) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Language
de: Sprache

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Menu
de: Menü

en: All
de: Alle

en: Allowed
de: Erlaubt

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Workflow
de: Arbeitsablauf

en: Entity
de: Entität

en: No results found.
de: Keine Ergebnisse gefunden.

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Taxonomy Terms
de: Taxonomiebegriffe

en: Download CSV
de: CSV speichern

en: Bundle
de: Subtyp

en: Table name
de: Tabellenname

en: Field Types
de: Feldtypen

en: Entity types
de: Entitätstypen

en: Allowed entity types
de: Zulässige Entitätstypen
