Find Text (3.0.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་
