Find Text (3.0.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Menu
eu: Menua

en: All
eu: Guztiak

en: Allowed
eu: Baimenduta

en: Published
eu: Argitaratua

en: Entity
eu: Entitatea

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Taxonomy Terms
eu: Taxonomia terminoak
