Find Text (3.0.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Language
fil: Wika

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: All
fil: Lahat

en: Published
fil: Inilathala
