Find Text (3.0.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Language
gl: Idioma

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Menu
gl: Menú

en: All
gl: Todo

en: Allowed
gl: Permitido

en: Published
gl: Publicado

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Entity
gl: Entidade

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Bundle
gl: Paquete
