Find Text (3.0.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Language
hu: Nyelv

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Menu
hu: Menü

en: All
hu: Mind

en: Allowed
hu: Engedélyezve

en: Published
hu: Közzétéve

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Entity
hu: Entitás

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Taxonomy Terms
hu: Taxonómia kifejezések

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Table name
hu: Tábla neve

en: Entity types
hu: Entitástípusok
