Find Text (3.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Language
jv: Basa

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Workflow
jv: Alur kerja
