Find Text (3.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Language
ka: ენა

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Menu
ka: მენიუ

en: All
ka: ყველა

en: Allowed
ka: დაშვებულია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
