Find Text (3.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
