Find Text (3.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Menu
my: မီနူး

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
