Find Text (3.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Language
ne: भाषा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Menu
ne: मेनु

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Bundle
ne: पोका
