Find Text (3.0.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Language
os: Æвзаг

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ
