Find Text (3.0.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Language
sq: Gjuha

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Menu
sq: Menuja

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar
