Find Text (3.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Language
te: భాష

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Menu
te: మెనూ

en: All
te: అన్నీ

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
