Find Text (3.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.
